Konec sběru víček

Sbíráme víčka

Sběr víček pro nás zařídila jedna naše moc hodná kamarádka, které tímto moc děkujeme. Sami bychom se do toho asi nikdy nepustili. Navíc nám poskytla skladovací prostory, což je pro nás obrovská pomoc. Hani velké díky za vše patří tobě.

 

Za vysbíraná víčka - peníze uhradíme Kubíčkovi další intenzivní rehabilitační pobyt a pravidelnou rehabilitaci, tak abychom Kubíčka co nejvíce i díky Vám posunuli vpřed.

 

Prosím, pomozte nám se sběrem víček. Vás to nic nestojí a nám to moc pomůže.

Letáček zde: Leták víčka nový.JPG

 

Víčka lze také zaslat poštou

Často se mě lidé ptají, zda-li je možné zaslat nám víčka i poštou. Odpověď zní ANO. Víčka můžete zasílat na tuto adresu:

Petra Navarová

Na Výsluní 1308

277 11 Neratovice

 

Co se z víček vyrábí

Víčka se po separaci od nežádoucích nečistot semelou na drť, která je následně v tzv. regranulační lince zbavena všech nedotříděných nečistot. Tento regranulát ( velikostně a tvarově připomínající čočku) je dále zpracováván tavením a vstřikováním do různých forem, dle požadavků. Finální výrobek může být tedy jakýkoliv, ale konkrétně z našich víček se dělají plynovodní nebo vodovodní potrubí, které je prodáváno různě po světě. Nejnověji pak cestují do Saudské Arábie.

Duben

V dubnu jsme předali do výkupu 1130kg víček. Děkujeme, jste všichni úžasní.

Únorový odvoz víček

V lednu jsme opět prodali víčka do výkupu. A kolik jich bylo? Krásných 1195kg. Podívejte se, jak takové množství vypadá. A děkujeme!!!

 

 

Fitness Svět pod Palmovkou

Již po několikáté nám Fitness Svět pod Palmovkou předal krásnou várku víček a i finanční dárek, kteří věnovali i někteří návštěvníci. Moc za jejich podporu děkujeme. Vážíme si každého víčka.

 

 

 

 

 

Víčka za školní rok 2015/2016

1. července nám bylo odvezeno krásných 1960kg víček. A za celý školní rok jsme nasbírali cca 10 tun za úžasných 80 tisíc korun. Všem sběračům moooc děkujeme. Od září opět ve sběru pokračuje a pouštíme se tím do čtvrté sezóny. Díky všem, kteří pilně sbírají a pomáhají nám. Vážíme si toho moc. Užívejte všichni léto a nezapomeňte odkládat víčka od PET lahví :-)

27.října svoz Kladno

Svoz víček z Kladna byl opět plnohodnotný. Krásných 535 kg a to jsem do auta nepobrala vše. Moc Vám děkujeme naši draží sběrači.

Shrnutí školního roku 2014/2015

V tomto školním roce se podařilo vysbírat krásný 7 760kg za cca 47 tisíc korun. Moc si vážíme této velké pomoci a budeme rádi, když nás i nadále budete ve sběru víček podporovat.

Denně se v ČR otevře cca 5 milionů PET lahví, což je cca 10 tun víček za 60 tisíc korun. Ročně tedy téměř 22 milionů korun.

Červencový odvoz

20.7. jsme předali firmě do výkupu 1199kg víček. Na fotce chybí ještě cca 400kg. Děkujeme všem za sbirání. 
16. června

Dnes svezeno 694kg vicek z Prahy, Velvar, Odolene Vody. Dekujeme sberacum. 


Březnový výkup

Dnes 7. dubna jsem svezla krásných 350 kg víček. Moc děkujeme těmto sběračům:

MŠ Libčická, MŠ Ústavní, MŠ Kostelní, MŠ Příborská, Baby Market, MŠ Mratín, MŠ Kostelec nad Labem

Opravdu všem moc děkujeme.


10.4. jsem dovezla 450kg z Kladna a Velvar. Jste všichni moc úžasní. Děkujeme. 


21.4. jsem svezla 295kg vicek. Dekujeme Bohemia Energy, Mestskemu soudu Na Micankach a ZS Tolerance. Moc dekujeme za pomoc. 

Únorový výkup

V tomto týdnu jsme předali ve středu 528 kg víček a v pátek 27.2. 126kg víček. Moc všem děkujeme, že pořád sbíráte a pomáháte nám.

Víčka z Kladna

V pondělí 10.11. jsem přivezla z Kladna krásných 350 kg víček. Děkujeme tímto MŠ Švýcarská, MŠ Slunečnice, MŠ Kladno ZD. Petříka, Jeskyně Solenka. 

 

Svoz 3.listopadu

V pondělí 3.11. jsme sesbírali krásných 255kg víček, které jsem odvezla do sběrny v Praze Čakovicích, kde je nově sběrna firmy Hottech. Za víčka děkujeme MŠ Mratín, MŠ Ústavní, Babymarketu v Bohnicích, MŠ Čakovice a také MČ Praha 8. Jste všichni úžasní jak nám pomáháte.

Dalších 1465 kg víček. DĚKUJEME :-)

 

Třetí svoz - 13.5.2014

V úterý proběhl třetí svoz víček do firmy EKOTRADE Plus a to v krásné várce 516 kg. Všem sběračům děkujeme.

Výkup 3.6.

Tohoto dne bylo od nás z Neratovic odvezeno 529kg a 255kg z Jungmanovy ZŠ v Berouně, kterým tímto moc děkujeme za podporu.

Další výkup - 21.5.2014

Odvezli jsme veškerá víčka nasbíraná a uskladněná u kamarádky v Čakovicích. A byla toho pořádná várka a to o váze 2466kg. Odvézt víčka byla pěkná fuška, protože všechny pytle nám prokousali myšky, takže se vše muselo přepytlovat, ale zvládli jsme to a my jsme moc rádi, že nám pomáháte.

Druhý výkup víček

1.dubna nám firma odvezla a vykoupila krásných 450kg víček. Moc všem sběračům děkujeme.

Svoz z obce Šanov

Dne 18.2.2014 jsme odvezli všechna víčka z obce Šanov na rakovnicku (cca 500kg), kde sbírá místí základní a mateřská škola, ale také i všichni obyvatelé. Moc všem děkujeme za takovou podporu a pečlivé sbírání víček.

První výkup

6.listopadu jsme odvezli první víčka do výkupu. Bylo jich krásných 860kg. Všechny peníze putují na Konto Bariéry pro Kubíčka na rehabilitační pobyt. I nadále sbíráme a doufáme, že další odvoz víček bude ještě větší :-)

 

Děkujeme všem, co pro nás víčka sbírají. Nesmírně si této podpory ceníme. DĚKUJEME!