Pátý pobyt

Na začátku ledna jsme se vypravili na další rehabilitační pobyt. Tentokrát na dva týdny. Termín jsme se dozvěděli těsně před vánočními svátky. Jeli jsme tzv. na čekačku - tedy takový last termín. Byli jsme rádi, jelikož v takovém případě je pobyt mnohem levnější. A každá ušetřená koruna se hodí na další pobyt.


Dojeli jsme už v sobotu, abychom se stihli aklimatizovat, vybalit. V pondělí jsme měli prohlídku u lékaře, pak chvilku cvičení, masáž, kyslík a laser. Od úterý už jsme jeli naplno. Cvičili jsme hned ráno, takže jsme museli vstávat v šest hodin. Cvičení začínalo v 7:40. Končili jsme mezi 12-13 hod. a tak si mohl po obědě Kubík na chvilku pospat a načerpat nové síly na další dny.


Cvičení zvládal Kubík skvěle. Celé dva týdny byl úžasný, moc hodný. Snažil se spolupracovat a to i na logopedii, kde ho logopedka moc chválila. Druhý týden nás sice maličko na jeden den zbrzdil epileptický záchvat, ale po malém odpočinku fungoval Kubík opět jako před záchvatem.


Celý pobyt byl moc fajn. Všichni na nás byli moc hodní. Kubík nabral na svalech, zesílil v ramenou. Začal úžasně jít a to už i velké porce. Opravdu zase další pokroky. Těšíme se na další pobyt.


Děkujeme všem, kteří nám pomohli pobyt zrealizovat. Také děkujeme babičce, která nám celou dobu hlídala Kačenku a zajišťovala domácí servis v podobě stravy :-)


Fotografie z pobytu naleznete ve Fotogalerii zde: jakubnavara.webnode.cz/fotogalerie/#img-0742-jpg1