Pobyt 25.8. - 13.9.2014 aneb ADELI počtvrté

Byli jsem rádi, že jsme se do ADELI centra mohli dostat počtvrté. Předcházelo tomu však plno peripetií  a to především dva zrušené termíny, které jsme museli zrušit kvůli nepříznivému zdravotnímu stavu Kubíka.

 

Když už jsme se konečně do ADELI dostali, objednali jsme si pobyt dlouhý tři týdny. Na počátku to vypadalo, že to bude dlouhá doba, ale celý pobyt utekl jako voda. Pobyt byl moc příjemný, užitečný a my se už těšíme na další, který doufáme budeme moci absolvovat v lednu 2015.

 

Jak náš pobyt probíhal:

První dva týdny jsme měli program velice příznivý. Začínali jsme v 8:30 a končili ve 13:00. Před námi bylo celé volné odpoledne a jelikož bylo krásné počasí, užili jsme si i plno krásných procházek, zmrzliny, lázeňských oplatek. Prostě jsme si pobyt užili se vším všudy. Třetí poslední týden jsme cvičili až jako poslední od 14:00 do 17:00 a tak už jsme moc volného času neměli. Ale nevadilo nám to.

 

Jelikož jsme v centru moc spokojeni s logopedií, doobjednali jsme Kubíčkovi dvě terapie navíc a byli jsme moc rádi, že jsme to udělali. Kubík moc dobře spolupracoval, dělal vše co měl. Jen pití moc nacvičovat nechtěl, ale to bude chtít ještě nějaký čas.

 

Cvičení Kubík zvládal moc dobře. Bez slziček se to samozřejmě neobešlo, ale celkově cvičení hodnotím pozitivně. Kubík má více zpevněný trup, lépe drží hlavičku a navíc se mu hodně uvolnili spastické nožky, což už bylo potřeba.

 

Fotky z pobytu naleznete ve Fotogalerii.